Budowa domów z bali drewnianych

Ciepły oraz przytulny dom to marzenie nie jednej osoby. Większość osób pragnie posiadać dom murowany, tradycyjny, jednak ostatnio modne stały się też domy z bali drewnianych. Budowa domów z bali drewnianych to na pewno mniejszy koszt od budowy tradycyjnego domu. Dom z bali powstaje szybciej i na pewno jest zdrowszy i ekologiczny.

Do niedawna jeszcze pod znakiem zapytania stała kwestia sezonowości takich domów. W zasadzie domy drewniane kojarzą się raczej z domami sezonowymi i letniskowymi gdzie spędzać czas można jedynie o określonej, ciepłej porze roku. Jednakże na stronie http://dekor-maniak.pl/domy-z-bali-drewnianych.htm możemy przeczytać że w ofercie jest także budowa domów z bali drewnianych całorocznych.

Domy całoroczne z bali drewnianych z powodzeniem możemy wewnątrz wykończyć dodatkowymi materiałami takimi jak boazeria albo płyta kartonowo-gipsowa która np można pomalować potem na ulubiony kolor i wyglądać to będzie jak najzwyklejsza ściana. Nie trzeba także martwić się już o ciepło w okresie kiedy zaczynają robić się chłodno na dworze. Budowa domów z bali drewnianych to także możliwe ocieplenie wełna mineralną o różnych grubościach co zagwarantuje ciepło wewnątrz pomieszczeń domu.

Social tagging: > > > >

Dodaj komentarz