PAULINA DEKORUJE – wiązanki z kwiatów sztucznych

PAULINA DEKORUJE - wiązanki z kwiatów sztucznych

Zrzut ekranu http://www.paulinadekoruje.pl

 • Nasza Firma zajmuje się szeroko pojętymi dekoracjami. Wykonujemy dekoracje ślubne kościołów i sal weselnych oraz dekoracje pomieszczeń, stołów i samochodów z okazji ślubów, komunii, chrzcin, imienin, urodzin, a także wielu innych imprez, w zależności od Państwa potrzeb.
 • Zajmujemy się również opieką nad Państwa grobami. Zadbamy o grób, poprzez utrzymanie porządku oraz estetyczną dekorację. Częstotliwość zmian, jak i długość opieki zależy od Państwa.

  Oferując nasze usługi zapewniamy, iż spełnimy każde życzenie klienta, ponieważ Państwa satysfakcja i zadowolenie to nasz priorytet!

  Oferujemy Państwu także, opiekę nad grobem osoby bliskiej. Usługa ta ma polegać na uprzątnięciu grobu oraz przygotowaniu dekoracji z kwiatów żywych, sztucznych oraz zniczy, w zależności od Państwa upodobań. Dekorację możemy wymieniać dowolną ilość razy w ciągu roku, po wcześniejszym uzgodnieniu, np. przed Wielkanocą, Świętem Zmarłych i Bożym Narodzeniem. Pomiędzy tymi świętami, grób może zdobić wykonany przez nas stroik codzienny z kwiatów sztucznych.


  Ocena: 3/5 (1 głosów)  


  Szczegóły wpisu:


  Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 07.10.2022 05:12:32)

  Podlinkuj wpis:


  Social tagging: > > > > > > > > >

  Dodaj komentarz