Archives for

Weekendowy kurs żeglarski w Gdańsku

Żeglarstwo to dla wielu osób sposób na życie oraz ogromna pasja. Pływanie w różne ciekawe zakątki świata, zmaganie się z przeciwnościami losu i pogody to wyzwanie dla pasjonatów. Jednak aby móc w pełni samodzielnie poprowadzić jacht i zostać żeglarzem, trzeba przejść odpowiedni kurs oraz zdobyć patent na żeglarza jachtowego.

Firma Wind Hunter z siedzibą w Gdańsku organizuje kursy żeglarskie dla młodzieży i dorosłych.W ofercie znajduje się również weekendowy kurs żeglarski z którego bardzo chętnie korzystają osoby, które najzwyczajniej w tygodniu nie mają czasu z uwagi na pracę lub naukę. Kurs prowadzony jest przez doświadczonego trenera – instruktora, który przekazuje wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z zasad obsługi jachtu oraz jak radzić sobie w trudnych warunkach podczas żeglowania.

Kurs żeglarski Gdańsk oferowany jest także w formie kursu intensywnego oraz indywidualnego. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy, umówić się i dopytać o interesujące nas szczegóły.

Programatory – elektronika samochodowa

Strona sklepu internetowego firmy Tomsad zajmującej się sprzedażą oraz produkcją narzędzi i akcesorii do serwisowania i naprawy elektroniki samochodowej. W naszej ofercie znajdą państwo niezwykle popularne programatory uniwersalne serii Wellon, Beeprog oraz Uprog. Dla osób chcących odczytywać i programować zabezpieczone procesory proponujemy programatory specjalistyczne serii upaprog,orange5, tango oraz TMPRo. Do wszystkich wyżej wymienionych narzędzi posiadamy szeroki garnitur podstawek i adapterów do układów w obudowach sop, plcc, ebga, bga. Najnowszym produktem w naszej ofercie jest cas reader – zestaw pozwalający na bezawaryjną pracę z cas2, cas3 oraz cas4. Posiadamy również przeogromną liczbę narzędzi dla osób zajmujących się dorabianiem kluczy.